Service 1
مهارت تیم سازی
تیم ها از افرادی تشکیل می‌شوند که توانایی ها و دیدگاه های مختلفی دارند، و حتی پست شغلی آنها با هم یکسان نیست. برای بعضی از آنها ممکن است وظایفی که به ایشان محول شده، چالش برانگیز باشد، و نیاز حمایت شما داشته باشند. بعضی از افراد هم ممکن است در وظایفی که به ایشان سپرده‎اید، کهنه کار باشند، و به هرحال به دنبال فرصت‌هایی برای ارتقای مهارت هایشان بگردند. در هر حالت، این مسئولیت شماست که تمام افراد را به سمت جلو برانید.
مهارت های شما در این جنبه از مدیریت – مدیریت تیم – موفقیت بلند مدت شما را به عنوان یک مدیر تعیین می‌کند. اگر شما بتوانید باعث پیشرفت اعضای تیم تان در آنچه انجام می‌دهند شوید، به مدیری تبدیل خواهید شد که دیگران آرزوی کار کردن با او را دارند. همینطور می‌توانید همکاری های بیشتر و بهتری با سازمان تان داشته باشید .
اثربخش ترین روش برای ایجاد پیشرفت در اعضای تیم تان اینست که اطمینان حاصل کنید که به طور مرتب به آنها بازخور می‌دهید. بسیاری از ما از اینکه بخواهیم بازخور بدهیم مضطرب می‌شویم، مخصوصا زمانیکه لازم باشد بازخور منفی به کسی بدهیم. با اینحال، اگر شما دائما بازخور بگیرید و بازخور بدهید، عملکرد تمام افراد بهبود پیدا می‌کند.کلیه حقوق این وب سایت برای نمایندگی 01053009 شرکت بیمه زندگی خاور میانه محفوظ می باشد